Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Fiat Grande Punto

Oszczędne auto idealne do jazdy po mieście i krótkie trasy.

Segment B

auto miejskie, 5-drzwiowe

Silnik: 1.3, diesel
Moc: 90 KM
Skrzynia biegów: manualna
Spalanie: ok.5-6 litrów/100 km
Liczba drzwi: 4/5

Wyposażenie:

  • elektryczne szyby,
  • klimatyzacja automatyczna,
  • radio CD.

od 119 zł / dobę

Wypożyczalnia samochodów Fiat Grande Punto – Wrocław

Jedną z naszych propozycji dla klientów szukających wygodnego i przy tym ekonomicznego samochodu jest Fiat Grande Punto. To samochód pojemny, który zapewni wygodną podróż nawet czterem osobom. Bez problemu można w nim pomieścić bagaże. Dlaczego wybrać właśnie Fiata Grande Punto? Korzystna cena wynajmu to tylko jeden z argumentów przemawiających za tym właśnie samochodem!

Fiat Grande Punto wyposażony został w dynamiczny silnik, dzięki któremu samochód nadaje się także dla osób planujących dłuższy wyjazd. Z drugiej strony ten model wyróżnia się swoją zwartą budową, która znacznie ułatwia jazdę po zatłoczonych miastach. Niezależnie od tego, czy planują Państw miły weekend we Wrocławiu czy może dalszą podróż, zdecydowanie zachęcamy do wynajęcia Fiata Grande Punto. Chcielibyśmy jeszcze podkreślić, że wszystkie nasze samochody wyposażone zostały w klimatyzację i radio CD. Zależy nam na komforcie klientów, z tego względu na życzenie klienta udostępnimy foteliki dziecięce, zestawy głośnomówiące czy też nowoczesne systemy nawigacyjne.

Samochody klasy Compact to niższa klasa średnia. Idealne połączenie komfortu, taniej eksploatacji i wielkości pojazdu. Bez problemu pomieści 4 dorosłe osoby i kilka walizek. Dzięki dynamicznym silnikom, doskonale sprawdzają się w dalszych podróżach, a zwarta budowa pozwala na sprawne poruszanie się w zatłoczonych miastach. Wszystkie samochody z wypożyczalni Simply Rent wyposażone są w najnowocześniejsze systemy zapewniające bezpieczeństwo, takie jak ABS, poduszki powietrzne i inne. Na życzenie klienta, bezpłatnie udostępniamy akcesoria dodatkowe.