Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Seat Ibiza Kombi

Ekonomiczne auto z dużą przestrzenią na bagaż.

Segment B

Wygodne kombi, 5-drzwiowe

Silnik: 1.4, benzyna
Moc: 95 KM
Skrzynia biegów: manualna
Spalanie: ok. 6,5 litrów/100 km
Liczba drzwi: 5

Wyposażenie:

  • elektryczne szyby,
  • klimatyzacja automatyczna,
  • radio CD.

od 139 zł / dobę

Wypożyczalnia samochodów Seat Ibiza Kombi – Wrocław

Seat Ibiza Kombi to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają samochodu zwrotnego, ekonomicznego, a przy tym pakownego. Obecnie także klienci naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu mogą zdecydować się na wynajem Seata Ibizy Kombi. Seat Ibiza Kombi to auto, którym można się poruszać wygodnie zarówno po terenie miejskim, jak i udać się w dłuższą podróż. Przestronne wnętrze zapewnia pełną wygodę pasażerom. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na podstawienie samochodu pod wskazany adres.

Najbardziej popularne samochody na polskich drogach. Wszystko dzięki przestronnemu wnętrzu i wysokiemu komfortowi podróżowania. Auta uwielbiane przez rodziny. Bez problemu zmieszczą 5 dorosłych osób. Dynamiczne i ekonomiczne silniki świetnie sprawdzają się w dalekich podróżach. Wszystkie samochody z wypożyczalni Simply Rent wyposażone są w najnowocześniejsze systemy zapewniające bezpieczeństwo, takie jak ABS, poduszki powietrzne i inne. Na życzenie klienta, bezpłatnie udostępniamy akcesoria dodatkowe.

Dzięki relingom dachowym samochody Kombi możemy doposażyć w bagażniki dachowe na narty, rowery, lub box na dodatkowe bagaże. To wszystko bezpłatnie!