Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Co można zobaczyć podczas wizyty we Wrocławiu? Wszyscy wiemy doskonale, że stolica Dolnego Śląska ma wiele do zaoferowania. Do dziś praktycznie na każdym kroku możemy we Wrocławiu napotkać ślady bogatej historii miasta. Ratusz na Rynku, urokliwe kamieniczki, słynny Ostrów Tumski itd. – to tyko niektóre z popularnych atrakcji turystycznych.

Ostatnimi czasy ogromnym zainteresowaniem cieszy się także Afrykarium – część zoo, w której można zobaczyć zwierzęta z Czarnego Lądu. Afrykarium jest dostępne dla zwiedzających od stosunkowo niedawna, bo dopiero od 26 października 2014. Obiekt obejmuje aż 19 basenów i zbiorników, które mają prezentować m.in. dno Nilu, plaże Wybrzeża Szkieletów, dorzecze Kongo, Wielkie Rowy Afrykańskie oraz rafę koralową. Ze względu na wygodę odwiedzających w kompleksie urządzono także restaurację, salę konferencyjną oraz taras widokowy. Jedno jest pewne – wrocławskie Afrykarium to naprawdę wyjątkowe miejsce, które dostarczy niezapomnianej rozrywki także najmłodszym.

We wrocławskim Afrykarium możemy zobaczyć liczne egzotyczne gatunki zwierząt. M.in.: żółwie morskie, hipopotamy nilowe, pingwiny tońce, płaszczki, manaty, kotiki afrykańskie, krokodyle, warany itd. Warto podkreślić, że Afrykarium otwarte jest przez cały rok. Codziennie organizowane są pokazowe karmienia zwierząt – informacje na temat godzin karmienia poszczególnych gatunków można znaleźć na witrynie internetowej Afrykarium. W tej chwili bilety do Afrykarium możemy nabyć zarówno w kasach stacjonarnych, jak i online.

Afrykarium to w tej chwili zdecydowanie jedna z najpopularniejszych atrakcji we Wrocławiu. Nie trzeba już organizować długiej podróży, aby zobaczyć Kanał Mozambicki, rafy koralowe Morza Czarnego czy inne niezwykłe miejsca na ziemi. Jeśli zdecydują się Państwo na przyjazd do Wrocławia, zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów. Simply Rent może zaoferować samochody różnej klasy i różnych gabarytów. Naszym klientom zapewniamy naturalnie nawigację samochodową oraz foteliki dla dzieci.