Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Wrocław to nie tylko miejsce, gdzie można podziwiać zabytki z różnych epok. Warto zaznaczyć, że stolica Dolnego Śląska oferuje nam także wiele miejsc, gdzie można się zrelaksować. Tym razem chcielibyśmy przedstawić Wam jedno z popularniejszych wrocławskich centrów rekreacji, czyli Aquapark Wrocław. Wrocławski park wodny istnieje już od roku 2008. W tej chwili zalicza się do najczęściej odwiedzanych europejskich parków wodnych – każdego roku Aquapark odwiedzany jest przez ponad 1 500 000 osób.

Aquapark Wrocław jest otwarty przez cały tydzień, od godzin porannych aż do 23.00. A to oznacza, że można w zasadzie o każdej porze dnia skorzystać z ciekawej oferty rekreacyjnej tego nowoczesnego kompleksu. Najpopularniejszą częścią wrocławskiego parku wodnego są baseny rekreacyjne, które zapewnią niezapomnianą rozrywkę osobom w różnym wieku. W Aquaparku, w części rekreacyjnej, znajduje się w tej chwili 8 zjeżdżalni o różnym stopniu trudności, 4 jacuzzi, rozległy basen pływacki, leniwa rzeka, specjalnie wydzielona strefa, gdzie mogą się bawić dzieci itd. Baseny rekreacyjne znajdują się w pobliżu dużego ogrodu, goście mogą skorzystać z oferty jednego z licznych punktów gastronomicznych.

Baseny rekreacyjne to jednakże nie wszystko, co może zaoferować nam Aquapark Wrocław. Ważną częścią kompleksu jest także saunarium. W saunarium można skorzystać nie tylko z sauny fińskiej, ale także łaźni oraz basenów do chłodzenia. Co istotne, saunarium we wrocławskim parku wodnym to na chwilę obecną największy w naszym kraju ogród saunowy, którego powierzchnia wynosi ok. 2 500 m2. Również miłośnicy aktywnego spędzania czasu nie powinni być zawiedzeni ofertą wrocławskiego parku wodnego, ponieważ znajdują się tutaj klub fitness oraz basen sportowy (otwarty codziennie od 6.00 rano).

Jeżeli wkrótce będą Państwo we Wrocławiu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wrocławska wypożyczalnia samochodów Simply Rent może zaproponować samochody różnej klasy i różnych gabarytów. Klienci mogą dokonać rezerwacji przez Internet.