Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Fiat Ducato

Pakowny BUS z kamerą cofania

Segment: Dostawcze

praktyczny samochód dostawczy

Ładowność: do 3,5 tony

Wymiary wewnętrzne przedziału ładunkowego (mm):
Długość: 4070
Wysokość: 1932
Szerokość: 1870
Szerokość miedzy nadkolami: 1422

Objętość przestrzeni ładunkowej: 15 m3

Dopuszczalna ładowność (wg dowodu rejestracyjnego): 1440 kg

Samochód wyposażony w hak holowniczy o uciągu 3000 kg oraz system ViaToll pozwalający na poruszanie się po płatnych drogach ekspresowych i autostradach z przyczepą.

Wyposażenie:
  • klimatyzacja,
  • kamera cofania,
  • hak holowniczy.

od 229 zł / dobę

Wypożyczalnia samochodów Fiat Ducato – Wrocław

Naszym klientom możemy zaoferować nie tylko samochody osobowe o różnych gabarytach i parametrach technicznych, ale także auta dostawcze. Jeżeli szukają Państwo niezawodnego samochodu dostawczego o ładowności 3,5 tony, zachęcamy do wynajęcia Fiata Ducato. Samochód ma oszczędny silnik, nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i w dłuższe trasy. Fiata Ducato to nasza propozycja dla tych klientów, którzy chcą przewieźć jakieś większe ładunki.

Decydując się na wynajem Fiata Ducato właśnie w naszej wypożyczalni samochodów, mogą Państwo liczyć na samochód w pełni sprawny technicznie, klimatyzowany, zaopatrzony we wszelkie udogodnienia, w tym także w kamerę cofania. Jeśli zdecydowali się Państwo właśnie na Fiata Ducato z naszej oferty, zapraszamy do rezerwacji – mogą jej Państwo wygodnie dokonać za pośrednictwem strony internetowej. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, w grę wchodzi nie tylko wynajem krótkoterminowy, ale także i długoterminowy. W razie jakichkolwiek pytań o wypożyczenie Fiata Ducato pozostajemy do Państwa dyspozycji.