Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Już dawno minęły czasy, kiedy na skorzystanie z oferty wypożyczalni samochodowej mogły pozwolić sobie tylko osoby bardzo zamożne. Obecnie wielu z nas nie wyobraża sobie, że po przybyciu do obcego miasta miałoby zrezygnować z jakże wygodnego podróżowania samochodem. Bardzo często klienci wypożyczalni samochodowych są skłonny wypożyczyć auto już na lotnisku. Standardem jest także wypożyczanie aut podczas wyjazdów wakacyjnych, zwłaszcza, jeśli marzy nam się zwiedzania na własną rękę. Także polskie wypożyczalnie oferują wypożyczalnie samochodów na coraz bardziej atrakcyjnych warunkach.

Różne typy samochodów

Decydując się na skorzystanie z usług profesjonalnej wypożyczalni samochodowej, możesz być w zasadzie pewne, że na pewno znajdziesz samochód, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Dostępne są oczywiście niezbyt duże, zwrotne samochody miejskie. W tej kategorii możesz wybrać chociażby takie model, jak: Seat Ibiza, Fiat Grande Punto itd. Z drugiej strony jednak także i osoby, które wybierają się w dalsza podróż samochodem, mogą wybrać odpowiednie do swoich celów auta. Popularne są samochodu typu kombi. Coraz częściej profesjonalne wypożyczalnie oferują także samochody luksusowe.

Zadbane samochody z dobrym wyposażeniem

Gdy mowa o komfortowym podróżowaniu autem z wypożyczalni, chodzi tutaj także o stan samochodów. Oczywiście auta wypożyczane w renomowanych wypożyczalniach to pojazdy w pełni sprawne techniczne, które funkcjonują bez zarzutów. Oprócz tego są bardzo zadbane i czyste – ten aspekt z pewnością Cię nie rozczaruje. Nie powinniśmy zapominać także o wyposażeniu. Jeśli będziesz potrzebował zestawu głośnomówiącego lub foteliku dla dziecka, nie jest to bynajmniej żaden problem. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że w Simplyrent udostępniamy takie akcesoria nieodpłatnie.

Przejrzysty cennik

Kiedyś sporo słyszało się o ukrytych kosztach, z którymi musieli borykać się kierowcy korzystający z usług wypożyczalni. Obecnie to nie problem, przynajmniej w wypożyczalniach o ustalonej renomie. Cennik jest przejrzysty, nie ma potrzeby obawiać się, że naliczone zostaną jakieś dodatkowe koszty. Oczywiście, przed podpisaniem umowy, należy zapoznać się z cennikiem, a także zobaczyć, jak rozliczany jest np. limit kilometrów, jaka politykę bakową reprezentuje dana wypożyczalnia, jak rozliczana jest kaucja itd. To jednak nie problem, ponieważ wszystkie zapisy są najczęściej w przejrzysty sposób ujęte w umowie.

Auto gotowe do jazdy

Nowoczesne wypożyczalnie samochodowe dokładają starań, aby zapewnić swoim klientom pełen komfort podróży. Stąd też można liczyć na to, że zarezerwowane auto będzie od razu gotowe do jazdy. Co to oznacza w praktyce? Samochód będzie sprawny technicznie, odpowiednio wyposażony, a poza tym zatankowany do pełna. Od razu po podpisaniu umowy możesz jechać! Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z oferty Simplyrent, możesz liczyć na to, że podstawimy zarezerwowany przez Ciebie samochód w dowolne miejsce we Wrocławiu bez pobierania opłata z tego tytułu. Przekonaj się sam, jakie to proste!

Szybka rezerwacja przez Internet

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni? Najlepiej przez Internet! W dowolnym momencie możesz zapoznać się z asortymentem wybranej wypożyczalni i parametrami konkretnych oferowanych samochodów, a później po prostu dokonać rezerwacji. To bardzo proste! Najczęściej na stronach wypożyczalni samochodowych można dokonać łatwej rezerwacji mailowej, w paru krokach można także sprawdzić, czy dany model jest dostępny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarezerwować samochód także telefonicznie.

Jeśli jesteście zainteresowani wypożyczeniem auta we Wrocławiu, zapraszamy Was do skorzystania z naszej aktualnej oferty. Simply Rent oferuje samochody różnej klasy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy wynajem krtko- i długoterminowy. Ponadto możliwe jest wypożyczenie auta zastępczego z OC sprawcy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się nawiązać zadowalającą współpracę. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.