Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Wrocław kojarzony jest zwykle z licznymi zabytkami. I nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ miasto ma bardzo długą historię. Jednak warto nadmienić od razu, że we Wrocławiu możemy spotkać wiele na wskroś nowoczesnych obiektów. Do takich obiektów zalicza się chociażby Humanitarium przy ulicy Stabłowickiej. To miejsce, które może dostarczyć rozrywki zarówno dzieciom, jak i ich dorosłych.

Ogrody Doświadczeń Humanitarium to część Wrocławskiego Centrum Badań EIT+, które powstało pod koniec 2007 roku. Samo Humanitarium, czyli innowacyjne centrum nauki, zostało otwarte dla zwiedzających w listopadzie 2011 roku. Na początek zaprezentowano tutaj wystawę „Świat zmysłów”, która od razu cieszyła się sporym zainteresowaniem. Kolejne wystawy jak „Play the Music” oraz „Szkiełko i oko – Tajemnice Optyki” ugruntowały wysoką pozycję wrocławskiego Humanitarium jako centrum nauki, które specjalizuje się w interaktywnych wystawach z multimedialnymi elementami. Od jesieni 2015 roku działa przy Humanitarium także nowoczesne, edukacyjne laboratorium chemicznego BASF.

Organizowane we wrocławskim Humanitarium wystawy mają różne tematyki, jednak łączy je fakt, że poświęcone są one człowiekowi oraz środowisku, które go otacza. Twórcy wystaw dbają o to, aby były one naprawdę nowoczesne, bazowały na nowych technologiach. Stąd też można założyć, że wizyta w Humanitarium na długo pozostanie w pamięci. Nie tylko zresztą najmłodszych, ale także i ich opiekunów. Warto dodać, że w Humanitarium można zorganizować także i przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka. Podczas przyjęcia nad zabawą czuwają doświadczeni animatorzy. Urodziny w Humanitarium to znakomity pomysł, jeśli chcemy, żeby impreza dziecka miała charakter edukacyjny.

Jeśli planujecie wizytę w Humanitarium, zapraszamy do wypożyczenia samochodu w Simply Rent. Nasza wrocławska wypożyczalnia samochodów może zaproponować samochody różnych marek i gabarytów. Możliwe jest dodatkowe wyposażenie. Zarezerwowany samochód zostanie podstawiony na podany przez klienta adres.