Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Wrocław najczęściej kojarzy nam się z zabytkami, które przypominają o zróżnicowanej historii miasta. Nie ma w tym nic zaskakującego! Jednak pamiętajmy o tym, że we Wrocławiu można znaleźć również sporo atrakcji zdecydowanie współczesnych. Osobom, które planują pobyt we Wrocławiu, chcielibyśmy zarekomendować Park Trampolin, który znajduje się przy ulicy Otmuchowskiej 15. Park można odwiedzić codziennie. To znakomita rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Okazuje się, że teraz można poczuć się jak prawdziwy sportowiec! Jump World to nowoczesny park trampolin, który swoim klientom oferuje największą powierzchnię trampolin we Wrocławiu. To jeden z głównych argumentów za tym, aby odwiedzić to wspaniałe miejsce z dziećmi. Jump World został podzielony na różne strefy tematyczne. Można tutaj chociażby zagrać w koszykówkę, siatkówkę, a także skakać do basenu wypełnionego gąbkami. A to jeszcze nie wszystko. Jump World dysponuje oprócz tego wieloma ciekawymi ścieżkami akrobatycznymi. Jedno jest pewne, tutaj naprawdę nie można się nudzić.

Wrocławski Jump World to nowoczesny park trampolin, który dostarcza emocjonującej, a przy tym w pełni bezpiecznej rozrywki. Dorosłe osoby, które lubią aktywnie spędzać swój czas, mogą tutaj wziąć udział w zajęciach fitness z wykorzystaniem trampolin (Jumping Fitness). Oprócz tego wydzielona jest specjalna strefa dla dzieci. Warto podkreślić, że można zdecydować się zarówno na pojedyncze wejście do parku trampolin, jak i od razu wykupić karnet. Można na terenie parku urządzić także tzw. Wyskakane Urodizny dla swojego dziecka. Oczywiście w takim przypadku o dobrą zabawę dziecka oraz jego gości zadbają animatorzy pracujący w obiekcie.

Jeśli chcecie poruszać się komfortowo po Wrocławiu, zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z oferty naszej doświadczonej wypożyczalni samochodów. Simply Rent wypożycza auta o różnym standardzie oraz o różnych gabarytach, także razem z fotelikami, nawigacjami itd. Już teraz zapraszamy do rezerwacji wybranego modelu. Zatankowany samochód podstawimy pod wskazany przez Was adres.