Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Samochód do przeprowadzki to podstawa. Dlatego często korzystamy z usług profesjonalnych firm transportowych. Jeśli jednak marzysz o przeprowadzce nie tylko bezproblemowej, ale także niedrogiej, z pewnością przydatny będzie samochód dostawczy na wynajem.

Samochód do przeprowadzki na wynajem

Samochód do przeprowadzki na wynajem czy firma transportowa? Korzyści płynących z wynajmu samochodu jest bardzo wiele, poczynając od aspektów ekonomicznych, a na wygodzie i funkcjonalności kończąc. Oczywiście wiele zależy od rozmiarów, wagi i rodzaju załadunku. Warto jednak pamiętać, że akcesoria do bezpiecznego przenoszenia mebli i sprzętu AGD są dostępne do zakupu. Można więc wyposażyć się w pasy do przenoszenia, podstawki przeciw zarysowaniom, folie ochronne, a także wózek czy platformę do transportowania mebli. Ostatecznie wydatki są dużo mniejsze, a dodatkowo przeprowadzka jest bezstresowa.

Elastyczność – samochód dostawczy na wynajem

Samodzielna przeprowadzka jest w dużej mierze bezstresowa, ponieważ w pełni kontrolujemy czas przeprowadzki, liczbę transportów i wszelkie inne aspekty organizacyjne. Warto pamiętać, że w przypadku skorzystania z usług firmy transportowej, większa liczba przejazdów oznacza wyższą cenę. Dlatego, jeśli planujesz wielką przeprowadzkę i konieczne jest transportowanie dużej ilości sprzętów, mebli, akcesoriów i drobiazgów – samochód dostawczy na wynajem może okazać się najlepszym wyborem. Warto rozpatrzyć także opcję, będącą połączeniem tych obu rozwiązań. Mianowicie, transport wielkogabarytowego wyposażenia często zlecany jest firmie transportowej, podczas gdy resztę wyposażenia można przewieźć samodzielnie.

Dystans to kolejny aspekt decydujący o wyborze. Firmy transportowe zazwyczaj wyznaczają konkretne maksymalne dystanse, a każdy dodatkowy kilometr zwiększa koszty. Dlatego w przypadku dalekich dystansów najlepszym rozwiązaniem będzie wynajem samochodu dostawczego. Istnieje możliwość wynajmu samochodu dostawczego na dowolny czas, niezależnie od trasy. Koszty paliwa są dużo niższe od wynagrodzenia wymaganego przez firmę przeprowadzkową. Dzięki temu dystans do nowego miejsca może być pokonany w sposób zupełnie dostosowany do potrzeb, niskim kosztem i bez stresu.

Przeprowadzka – jaki samochód dostawczy?

Samochody dostawcze wynajmowane są nie tylko przez osoby prywatne, ale także przez profesjonalne firmy transportowe, zwłaszcza te na początku swej drogi rozwoju. Firma Simply Rent , czyli wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych we Wrocławiu, umożliwia wynajem firmom i osobom prywatnym. Niemniej istotna jest szeroka oferta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu dostawczego o różnej pojemności. Samochody dostawcze podzieliliśmy względem ich ładowności na pojazdy Mini, Midi oraz Maxi. Dlatego problem dostosowania samochodu względem ilości i gabarytów ładunku właściwie nie istnieje!

Oczywiście, niezwykle istotny jest także stan techniczny. Dlatego warto korzystać wyłącznie z usług wypożyczalni o nieposzlakowanej opinii. Należy również sprawdzić stan samochodu przed jego wypożyczeniem. Bardzo istotne są akcesoria, takie jak nawigacja. Dobra wypożyczalnia samochodów oprócz pojazdów oferuje wypożyczenie tych ważnych dodatków. Akcesoria znajdziesz na przykład w wypożyczalni samochodów we Wrocławiu – Simply Rent.

Przeprowadzka nie musi stresująca, a transport nie musi być drogi. Wypożyczenie samochodu dostawczego to dobry sposób, by zaoszczędzić. Wynajem samochodu do przeprowadzki jest szczególnie wskazany, gdy dystans podwyższa koszty. Koszty paliwa to nic w porównaniu z ceną transportu za pośrednictwem profesjonalnej firmy. Warto również podzielić budżet, a więc wynająć firmę do przetransportowania wielkogabarytowych sprzętów, a samodzielnie zająć się resztą. Zorganizuj więc bezproblemową przeprowadzkę, a opcje transportowe dostosuj dowolnie względem potrzeb i oczekiwań!