Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Samochód zastępczy z OC sprawcy Wrocław

Miałeś kolizje?
Ktoś uszkodził Twój samochód? 
Wynajmij bezpłatny samochód zastępczy!

Nie martw się, z nami nie zostaniesz bez auta!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzamy nową usługę – Program Samochód Zastępczy. Nieważne czy prowadzisz firmę, czy użytkujesz samochód tylko prywatnie. Każdemu poszkodowanemu przysługuje samochód zastępczy, za który płaci ubezpieczyciel sprawcy z polisy OC (tak samo jak płaci za naprawę Twojego pojazdu).

Z auta zastępczego można korzystać od momentu zaistnienia szkody, przez cały czas, kiedy rzeczoznawca przeprowadza wycenę naprawy, zamawiane są części, a mechanicy naprawiają samochód. Tylko z Simply Rent nie ponosisz żadnych kosztów korzystania z samochodu zastępczego! Po podpisaniu odpowiednich dokumentów, sami zwrócimy się do ubezpieczyciela o zapłatę. 

Wystarczy, że wybierzesz auto z oferty i skontaktujesz się z nami. My zadbamy o całą resztę.

Pamiętaj! Usługa przysługuje każdemu!

Ubezpieczyciele zwykle nie informują poszkodowanych o takiej możliwości, ponieważ to oni pokrywają wszystkie koszty. Ubezpieczyciel nie może też narzucić Ci wybór wypożyczalni, w której możesz wynająć auto zastępcze. Warsztat, w którym zostawisz samochód do naprawy może zaproponować Ci samochód zastępczy, ale często będzie to auto o niższym standardzie niż Twoje.

Nie musisz z niego korzystać, możesz wybrać samochód z naszej oferty. Wszystkie nasze samochody mają mniej, niż 5 lat, są zadbane i w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. I gotowe do drogi!

Korzystaj ze swoich praw, bez ponoszenia żadnych kosztów!

Standardowy cennik stosowany w wynajmie krótkoterminowym.

Ceny netto: