Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Samochody dostawcze

Poznaj naszą flotę samochodów osobowych.

Ładowność do 1440 kg

Fiat Ducato

Ekonomiczny silnik, kamera cofania

od 229 zł / dobę

Kaucja zwrotna: 500 zł

Zapraszamy do skorzystania w oferty wypożyczalni samochodów SIMPLY RENT mieszczącej się we Wrocławiu!

Mamy nadzieję, że znaleźli Państwo samochód dla siebie. Zapewniamy, że nasza oferta jest wyjątkowa i spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. GWARANTUJEMY SATYSFAKCJĘ KAŻDEGO! W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu>>. Mamy nadzieję, że znaleźli Państwo samochód dla siebie. Zapewniamy, że nasza oferta jest wyjątkowa i spełni wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. GWARANTUJEMY SATYSFAKCJĘ KAŻDEGO! W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu>>.

Mamy świadomość tego, że wielu naszych klientów jest zainteresowanych wynajmem samochodów dostawczych. Dlatego też zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą ofertę, aby móc zaoferować Państwu jeszcze bardziej kompleksowe usługi. Jeśli szukają Państwo sprawnych technicznie samochodów dostawczych na Dolnym Śląsku, zachęcamy do skontaktowania się z naszą wypożyczalnią Simply Rent. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz pomożemy w doborze samochodu o odpowiednich dla Państwa potrzeb gabarytach. Nasi pracownicy niezwłocznie odpowiedzą na każdą wiadomość.

Wynajem samochodów dostawczych Wrocław

Staramy się zawsze w pełni sprostać potrzebom naszych klientów, dlatego też oferujemy wynajem samochodów dostawczych we Wrocławiu na dłuższe i krótsze terminy. Nasza ofertę w zakresie wynajmu aut dostawczych adresujemy nie tylko do firm z różnych branży, ale także i klientów prywatnych. Oczywiście wszystkie oferowane przez Simply Rent samochody dostawcze są w stu procentach sprawne i zapewniają pełen komfort kierowcy oraz pasażerom. Wynajmowane przez nas auta są zwrotne i praktyczne, w zależności od wielkości przewożonego ładunku mogą się Państwu zdecydować na samochód dostawczy Mini, Midi albo Maxi. Uproszczone formalności, możliwość wyboru auta dostawczego o preferowanej ładowności oraz brak dodatkowych kosztów – to wszystko możemy Państwu zaoferować.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Wrocław

Dlaczego warto zaufać właśnie naszej firmie? Od dłuższego już czasu zajmujemy się wynajmem samochodów. Oferujemy korzystne ceny najmu i zawsze staramy się zaproponować takie warunki współpracy, które są korzystne dla obu stron. Stawiając na Simply Rent, nie muszą się Państwo martwić stanem technicznym pojazdów. Podobnie, jak i w przypadku aut osobowych również auta dostawcze są całkiem sprawne. Na życzenie klienta podstawimy zarezerwowany przez niego samochód dostawczy w wybranym miejscu. Nasza wypożyczalnia udostępnia także różne akcesoria samochodowe, jak np. zestawy głośnomówiące, CB radio albo nawigacje samochodowe.