Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Rynek, Panorama Racławicka, Aula Leopoldina oraz Ostrów Tumski należą do tych miejsc, które najczęściej odwiedzane są przez turystów przybywających do Wrocławia. Warto jednak zaznaczyć, że stolica Dolnego Śląska może zaoferować wiele więcej. We Wrocławiu znajdziemy przecież nie tylko liczne zabytki przypominające o dawno minionych czasach, ale także i na wskroś nowoczesne atrakcje turystyczne, które naprawdę warto zobaczyć na własne oczy.
Do tego rodzaju atrakcji zalicza się chociażby Sky Tower – jeden z najwyższych budynków w Polsce (i jednocześnie najwyższy budynek mieszkalny). Sky Tower to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obecnie symboli Wrocławia, który niejako świadczy o tym, że stolica Dolnego Śląska to nie tylko miasto o bogatej historii, ale także prężnie rozwijająca się aglomeracja. Sky Tower jest wysoki na 212 metrów, ma 50 pięter. W tej chwili w budynku znajdują się apartamenty mieszkalne, galeria handlowe, pomieszczenia biurowe, centrum usługowo-rekreacyjne. Ze względu na swoją wysokość i nowoczesny design budynek od razu przyciąga wzrok przyjezdnych. Sky Tower to jednak nie tylko galeria handlowa. Na 49. piętrze budynku znajduje się punkt widokowy, z którego można podziwiać panoramę Wrocławia. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce podczas pobytu na Dolnym Śląsku.
Jako ciekawostkę można dodać jeszcze, że przed głównym wejściem do Sky Tower znajduje się oryginalna rzeźba „Profil czasu”, której autorem jest słynny Salvador Dali. We Wrocławiu wykorzystano egzemplarz nr 3 serii rzeźb ukazujących „miękkie zegary” (na podstawie obrazu „Trwałość pamięci”). Monumentalna rzeźba słynnego surrealisty ma około 4 m wysokości i naprawdę robi wrażenie.
Jeśli zdecydują się Państwo poznać lepiej Wrocław, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Simply Rent to profesjonalna wrocławska wypożyczalnia samochodów, która swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody różnej klasy. Oczywiście zarezerwowane auto podstawimy w wybranym przez Państwa miejscu.