Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

Dlaczego wynajem pakownego samochodu jest opłacalny? Lista odpowiedzi na to pytanie jest długa. Bus lub VAN warto wypożyczyć zarówno w celach prywatnych, jak i służbowych. Kiedy najlepiej odwiedzić wypożyczalnię samochodów dostawczych i osobowych? Sprawdź!

VAN na wyjazd wakacyjny, czyli wygoda

W typowym samochodzie osobowym nierzadko trudno jest pomieścić wszystkie bagaże. Z tego powodu często konieczna jest rezygnacja z ulubionych rzeczy na czas wyjazdu. W większości przypadków kończy się to zakupami na miejscu, choć ceny bywają wysokie. Co więcej, na dłuższą podróż warto zabrać ze sobą prowiant i napoje – zimne latem, a gorące zimą. Gdy trasę trzeba pokonać niewielkim samochodem osobowym, przechowanie lodówki i termosów graniczy z cudem. W efekcie o komforcie jazdy można tylko pomarzyć.

Wynajem samochodu o dużej pakowności jest receptą na wszystkie te problemy. W minibusie bez trudu znaleźć można miejsce na wszystko: bagaże, prowiant, akcesoria. Dzięki temu jazda jest dużo bardziej komfortowa. Wybierając tego typu pojazd, warto mieć na uwadze jego przeznaczenie. Klienci prywatni często wybierają samochody typu VAN, co gwarantuje wygodę na wysokim poziomie. Idealnym wyborem będzie VAN o dużej ładowności, taki jak prezentowany przez nas model Dacia Logan. To pakowny samochód dedykowany grupom do 7 osób!

Wynajem samochodów dostawczych dla firm

Samochody dostawcze i busy zazwyczaj wybierane są przez klientów biznesowych. Dlaczego? Ponieważ bus na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla każdego początkującego przewoźnika. Jakie są korzyści? Zapoznaj się z tym krótkim podsumowaniem:

  • niższe koszty – zakup samochodu dostawczego lub busa to niemały wydatek. Dlatego na etapie rozwoju warto wynajmować samochody tego typu. W tym początkowym okresie nie jest jeszcze znana liczba klientów, a grafik dopiero powoli się zapełnia.

    Wynajem samochodu dostawczego wyłącznie na czas transportu to ogromna oszczędność. Warto pamiętać, że opłatę za wynajem pokrywają w praktyce klienci. Tymczasem przedsiębiorca nie musi zaprzątać sobie głowy zakupem, utrzymaniem i konserwacją samochodu.

  • renoma marki – pojazd najwyższej jakości to doskonała wizytówka dla każdej firmy, zwłaszcza gdy aktualnie zakup samochodu wysokiej klasy nie mieści się w budżecie. Jakie firmy mogą skorzystać z tego rozwiązania?

Bus może być użytkowany przez organizatorów wycieczek, przewoźników oferujących transport z lotniska czy też firmy spedycyjne i transportowe. Zwłaszcza kiedy chodzi o wynajem busa do przewozu osób, niezwykle istotna jest nie tylko niezawodność, ale także pakowność, marka, jakość i komfortowe warunki wewnątrz.

 

  • bezpieczeństwo i pakowność – jak przedstawia się oferta dotycząca samochodów dla spedytorów i dostawców? Samochód dostawczy na wynajem powinien być przede wszystkim solidny i zadbany.

    Pakowność musi być dostosowana względem potrzeb klientów. Warto przy tym pamiętać, by przewożone dobra odpowiednio zabezpieczyć i umiejscowić w rozsądnych odległościach. Z tego względu metraż powierzchni powinien być dobrze dobrany.

  • pełna wygoda – wypożyczalnia samochodów Simply Rent oferuje nie tylko pojazdy, ale także akcesoria usprawniające jazdę. Każdy kierowca zawodowy wie, jak istotna jest wygoda jazdy. Zwłaszcza, gdy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo pasażerów. Nie mniej istotna jest jakość obsługi, punktualność i bezproblemowość.

    Z tego względu proponujemy, by wyposażyć się w zestaw głośnomówiący oraz nawigację samochodową. Bez wątpienia, sprzęt działający bez zarzutów to podstawa, gdy chodzi o sprawną jazdę. Wszystkie te akcesoria wypożyczyć można właśnie w Simply Rent.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i osobowych to miejsce, w którym zarówno przedsiębiorca, jak i osoba prywatna znajdzie najlepsze rozwiązania. Wynajem vana na wakacje? Wypożyczenie samochodu dostawczego? Odwiedź Simply Rent we Wrocławiu. Swoją ofertę dostosowaliśmy do potrzeb klientów!