Simply Rent, ul. Wilanowska 55/2, 51-253 Wrocław

 Osoby, które mają ochotę aktywnie spędzić swój czas we Wrocławiu, mogą odwiedzić tutejszy bardzo popularny park linowy. Wyspa Przygody Opatowicka to miejsce, które cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie ma w tym nic zaskakującego. Na terenie parku linowego znajduje się 7 różnych tras, oczywiście rozmieszczone są przeszkody, dzięki którym poruszanie się po parku jest naprawdę emocjonujące.

Wyspa Przygody to naprawdę interesujący park linowy, który dostarczy niezapomnianej rozrywki wszystkim gościom, niezależnie od ich wieku. To doskonały pomysł na aktywny wypoczynek w większym gronie, także z dziećmi. Wspomniane już 7 tras cechuje się znaczną różnorodnością, są one położone na różnych wysokościach – od 3 do 17 metrów. Po drodze na gości Wyspy Przygody czeka prawie 110 przeszkód różnego typu. Łącznie w parku można pokonać więcej niż 1000 metrów. Aktywny wypoczynek w pięknej okolicy – tak można w skrócie podsumować ten coraz bardziej popularny obecnie park linowy. Warto zaznaczyć, że dostępne są trasy o różnym stopniu trudności. Zakup biletu do Wyspy Przygody oznacza, że możemy cieszyć się nielimitowanym czasem przygody w parku.

Oczywiście w parku linowym kładzie się duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa, dlatego też każdy uczestnik tej popularnej zabawy otrzymuje nowoczesny sprzęt asekuracyjny, poza tym przed wejściem na trasę można liczyć na profesjonalne przeszkolenie co do jego użytkowania. To bardzo ważne! Zresztą nad całą zabawą czuwa wykwalifikowana kadra instruktorów. Z powodzeniem można zatem Wyspę Przygody we Wrocławiu odwiedzić także z dziećmi. Na pewno nic im się na stanie, a pobytu w stolicy Dolnego Śląska długo nie zapomną. W parku linowym można zorganizować imprezy dla dzieci.

Jeśli planujecie pobyt we Wrocławiu, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Wrocławska wypożyczalnia samochodów Simply Rent może zaproponować samochody różnej klasy, różnych gabarytów. Wybrane auto, oczywiście zatankowane, możemy podstawić na wskazany przez klienta adres.